Szkolenie Train the Trainer

Marzysz o karierze trenera strzyżeń damskich? Gwarantujemy, że z nami to osiągniesz!

U nas nauczysz się planować, przygotowywać i przeprowadzać własne szkolenia. Wiedza w połączeniu z praktyką w 2 dni!

Poznaj różne formy finansowania tego szkolenia!

Zamów rozmowę

Poznaj więcej informacji na temat szkolenia

Dowiedz się więcej

Opis szkolenia:

Szkolenie ‘Train the Trainer’ to intensywne dwa dni zajęć i warsztatów przygotowujących do pracy w charakterze trenera strzyżeń damskich. Podczas szkolenia wypracowywane są umiejętności w zakresie planowania, przygotowania i przeprowadzania własnych szkoleń. Dopracujesz zaawansowane techniki kreatywnych strzyżeń i tworzenia fryzur, także przy niestandardowych i nieforemnych kształtach. Nauczysz się także kierowania pracą grupy i wzbudzania zainteresowania uczestników szkoleń. A na koniec wystąpisz na scenie, aby zaprezentować wszystkie nabyte umiejętności!

Dla kogo jest szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla fryzjerów i stylistów fryzur, którzy chcą związać swoją pracę z zawodem trenera, w tym trenera strzyżeń damskich.

 • Nauczymy Cię metod i technik szkoleniowych. To Ci się zawsze przyda!
 • Dopilnujemy, abyś ugruntował swoją wiedzę w zakresie stosowania i urozmaicania technik strzyżeń Vidal Sassoon. Takich ćwiczeń nigdy za wiele!
 • W 2 dni zrobimy z Ciebie trenera, który świetni radzi sobie z grupą, a także umie oczarować większą publiczność i strzyc na scenie.

Kto skorzysta na szkoleniu najbardziej? Czego się nauczysz?

 • Fryzjerów marzących o zawodzie trenera/szkoleniowca strzyżeń damskich
  chcą ugruntować swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną w obszarze strzyżeń damskich na bazie metodologii Vidal Sassoon oraz wypracować niezbędne umiejętności do planowania, przygotowania oraz prowadzenia szkoleń z zakresu strzyżeń damskich.
 • Fryzjerów marzących o zawodzie trenera/szkoleniowca
  Chcą związać swoje zawodowe życie z pracą trenera oraz wypracować niezbędne umiejętności do planowania, przygotowywania oraz prowadzenia własnych szkoleń.
Zdobądź wygodne finansowanie! Kliknij poniższy przycisk i zostaw namiary do siebie. Odezwiemy się w ciągu 2-3h. Do usłyszenia.
Zamów rozmowę


  Jesteś zainteresowana/y naszym szkoleniem? Zostaw swój numer poniżej. Oddzwonię do Ciebie.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobrawa Piękos-Szymańska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług

  Monika Białek
  Manager

  phone-icon 534 132 401

  [country country-name] [continent_code continent_code-name]

  Najbliższy termin szkolenia
  Train the Trainer

  GDZIE?

  Warszawa

  LICZBA MIEJSC?

  Sprawdzić czy są wolne miejsca.
  Zamów rozmowę

  CENA

  …netto
  +23%VAT

  Zdobądź wygodne finansowanie! Kliknij poniższy przycisk i zostaw namiary do siebie. Odezwiemy się w ciągu 2-3h. Do usłyszenia.

  ZAMÓW ROZMOWĘ

  Jak wygląda szkolenie?

  Szkolenie każdego dnia jest podzielona na 2 bloki tematyczne.

  Blok 1
  teoria

  W czasie tej sekcji omawiamy metody i techniki strzyżeń na bazie metodologii Vidal Sassoon oraz zagadnienia związane z planowaniem, przygotowaniem i przeprowadzeniem własnego szkolenia.

  Blok 2
  warsztaty

  W trakcie tej części uczestnicy szkolenia ćwiczą samodzielnie przeprowadzanie szkoleń w obszarze strzyżeń damskich, które na bieżąco są weryfikowane przez prowadzącego szkolenie.

  Każdego dnia szkolenia uczestnik prezentuje 3 strzyżenia, ostatnie strzyżenie to prezentacja przed trenerem i uczestnikami.

  Dlaczego warto wybrać to szkolenie?

  1.

  Pracujemy w małej, trzyosobowej grupie. Stawiamy na jakość, a nie na ilość!

  2.

  W 2 dni zrobię z Ciebie trenera, który świetnie radzi sobie z grupą, a także umie oczarować większą publiczność i strzyc na scenie.

  3.

  Koncentruję się na rozwinięciu umiejętności niezbędnych podczas szkoleń z zakresu strzyżeń damskich.

  4.

  Uczę metody i technik niezbędnych do planowania, przygotowania i przeprowadzenia szkoleń.

  5.

  Pokazuję zaawansowane techniki kreatywnych strzyżeń i tworzenia fryzur, także przy niestandardowych i nieforemnych kształtach.

  6.

  Przekazuję wiedzę w oparciu o filozofię i metodologię Vidal Sassoon, brytyjskiego mistrza nożyczek.

  Program szkolenia

  Dzień 1

  Czy chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniu i porozmawiać o dofinansowaniu?

  Kto prowadzi szkolenie?

  Dobrawa Piękos-Szymańska

  Ukończyła szkolenie i przez osiem lat pracowała jako instruktor w Akademii Vidal Sassoon w Londynie. Teraz przekazuje tę wiedzę wzbogaconą o swoje techniki na szkoleniach i kursach w Warszawie w DOBRAWA House of Hair Education. Przez 19 lat przeszkoliła ponad 2 tysiące uczestników.
  Jest prekursorką nowego podejścia do fryzjerstwa. Świadomego i prestiżowego, w którym fryzjer odpowiada za kształtowanie wizerunku drugiej osoby. Dla uczestników szkoleń jest merytorycznym oraz emocjonalnym wsparciem. Jest ich mentorem. Dlatego wielu z nich nabiera wiary w siebie i realizuje swoje marzenia, a także sięga po więcej w tym zawodzie.
  Czesała takie gwiazdy jak: Keanu Reeves, Keira Knightely, Sienna Miller, Mila Jovovich oraz m.in.: Agnieszkę Woźniak-Starak, Joannę Koroniewską, Beatę Kozidrak, Dodę i Kayah. Odpowiadała za fryzury programu Goka Wana pt.: ‘Stylowe rewolucje”, a także sama była prowadzącą program w telewizji TVN pt.: „Pogotowie fryzjerskie”.
  Fascynuje ją fryzjerstwo według metodologii Vidal Sassoon, bo jest w nim element bryły, geometrii, a ona od dziecka wychowywała się przy desce kreślarskiej taty architekta.
  Za swoją misję uważa edukowanie i wspieranie ludzi w poszukiwaniu i doskonaleniu ich fryzjerskiego talentu. Zawsze musi mieć ze sobą nożyczki i grzebień.

  Opinie o szkoleniu

  Terminy szkoleń

  data rozpoczcia data zakończenia miejsce sprawdzić czy są wolne miejsca


   Jesteś zainteresowana/y naszym szkoleniem? Zostaw swój numer poniżej. Oddzwonię do Ciebie.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobrawa Piękos-Szymańska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług

   Monika Białek
   Manager

   phone-icon 534 132 401

   [country country-name] [continent_code continent_code-name]

   Miejsce szkolenia

   Education by Dobrawa

   ul. Tamka 16 lok.11
   00-349 Warszawa

   Dodatkowe informacje

   Godziny szkolenia

   10:00 – 18:00

   Przerwy

   W trakcie szkolenia przewidziane są krótkie przerwy na kawę i jedna dłuższa lunchowa (we własnym zakresie).

   Pomoc

   Do Waszej dyspozycji jest też Ania, która służy pomocą, we wszystkich kwestiach związanych ze szkoleniem.

   adres mailowy: recepcja@dhoh.pl

   tel.: 690 799 788

   Narzędzia

   Pamiętaj, aby zabrać ze sobą nożyczki, grzebień, płaską szczotkę, klipsy do włosów oraz suszarkę. To są niezbędne narzędzia, aby uczestniczyć w zajęciach praktycznych na każdym etapie szkolenia.

   back-to-top-icon