Skontaktuj się z nami: 690 799 788

S

zkolenie Indywidualne

Indywidualne, 2-dniowe warsztaty dedykowane są absolwentom szkolenia „Precyzyjne cięcie” oraz „Kreatywne cięcie” chcących pogłębiać swoją wiedzę w zakresie strzyżeń i konsekwentnie rozwijających swoje umiejętności w projektowaniu fryzur.
Intensywny warsztat skrojony jest na miarę uczestnika szkolenia, gdzie program ściśle dopasowany jest do jego potrzeb i oczekiwań. Podczas szkolenia uczestnik wykonuje strzyżenia na modelach krok po kroku pod okiem trenera, który poświęca mu cały swój czas i uwagę. Indywidualny warsztat to niesamowita możliwość wykorzystania dużej dawki wiedzy oraz  praktyki w ciągu 2 dni. Szkolenie jest nie tylko możliwością weryfikacji aktualnej profesjonalnej wiedzy, ale przede wszystkim unikatową szansą zdobycia tajników wiedzy Dobrawy zdobytych przez lata praktyki w Akademii Vidal Sassoon w Londynie.
Indywidualny kontakt „Face to Face” to wyjątkowa szansa na niestandardowe rozwinięcie skrzydeł w kreatywnym fryzjerstwie.

Szkolenie podzielone jest na 2 bloki:

Teoria

Warsztaty
z udziałem modelek

Dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie

Prowadzący: Dobrawa Piękos-Szymańska
Czas trwania: 2 dni

Cena: 10 000 PLN NETTO + 23% VAT

 

    Porozmawiaj ze specjalistą. Zostaw swój numer telefonu, skontaktuję się z Tobą i dopasuje szkolenie do Twoich potrzeb.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobrawa Piękos-Szymańska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług

    Holler Box