Szkolenie salonowe

Wprowadź londyńską jakość pracy. Zyskaj 100 procent zadowolonych klientek!

W jednym czasie i miejscu przeszkolisz swój zespół i wyróżnisz się na rynku usług fryzjerskich.

Poznaj różne formy finansowania tego szkolenia!

Zamów rozmowę

Poznaj więcej informacji na temat szkolenia

Dowiedz się więcej

Opis szkolenia:

Szkolenie salonowe to 3 dni warsztatów dla Twojego zespołu. Program jest ściśle dostosowywany do potrzeb i tempa pracy fryzjerów w obszarze strzyżeń oraz projektowania fryzur w oparciu o metodologię brytyjskiego mistrza nożyczek, Vidala Sassoon. Pozwala w tym samym czasie przeszkolić cały zespół bez konieczności przemieszczania się – prowadzący szkolenie przyjeżdżają do Twojego salonu. Zyskujesz podniesienie standardu pracy salonu oraz wyróżnienie się na rynku. Gwarantuje jakoś wykonywanych usług i 100 procent zadowolonych klientek!

Dla kogo jest szkolenie?

Szkolenie jest tak przygotowana, aby w ciągu 3 dni, w 3 blokach tematycznych nauczyć cały zespół salonu fryzjerskiego zaawansowanych technik strzyżenia oraz projektowania fryzur klientek.

Najbardziej skorzystają Ci właściciele salonów fryzjerskich, którym zależy na podniesieniu standardu pracy salonu oraz wyróżnieniu się na rynku. Umożliwią swoim fryzjerom naukę technik w oparciu o metodologię Vidal Sassoon. Sprawią, że w jednym czasie, w ich salonie cały zespół fryzjerów zdobędzie ten sam poziom wiedzy. Dzięki temu 100 procent klientek będzie zadowolonych z usług salonu!

Kto skorzysta na szkoleniu najbardziej? Czego się nauczysz?

 • Właściciele salonów fryzjerskich
  W swoim salonie, w uzgodnionym terminie i doprecyzowanym harmonogramie szkolenia wpłyną na podniesienia standardu pracy swojego zespołu, co przełoży się na satysfakcję klientek i wyróżnienie się jakością oraz precyzją strzyżeń na rynku.
 • Fryzjerzy, którzy marzą o pracy w oparciu o metodologię strzyżeń Vidal Sassoon
  Spełnienie marzeń o pracy w oparciu o metodologię strzyżeń legendarnego, brytyjskiego mistrza nożyczek , która przekłada się na satysfakcję z pracy i zadowolenie klientek.
Poznaj różne formy finansowania tego szkolenia! Kliknij poniższy przycisk i zostaw namiary do siebie. Odezwiemy się w ciągu 2-3h. Do usłyszenia.
Zamów rozmowę


  Jesteś zainteresowana/y naszym szkoleniem? Zostaw swój numer poniżej. Oddzwonię do Ciebie.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobrawa Piękos-Szymańska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług

  Monika Białek
  Manager

  phone-icon 534 132 401

  [country country-name] [continent_code continent_code-name]

  Najbliższy termin
  Szkolenie salonowego

  KIEDY?

  Termin ustalany jest indywidualnie z salonem fryzjerskim

  Ustal termin

  GDZIE?

  CENA

  10500 netto
  +23%VAT

  LICZBA MIEJSC?

  Sprawdzić czy są wolne miejsca.
  Zamów rozmowę

  Poznaj różne formy finansowania tego szkolenia! Kliknij poniższy przycisk i zostaw namiary do siebie. Odezwiemy się w ciągu 2-3h. Do usłyszenia.

  Zamów rozmowę

  Jak wygląda szkolenie?

  Szkolenie podzielone jest na 3 bloki tematyczne. Szkolenie salonowe/wyjazdowe prowadzą nasi trenerzy Aneta i Piotr.

  Blok 1
  Teoria

  Podczas zajęć teoretycznych zespół poznaje te aspekty strzyżeń, które sprawiają, że staje się ono unikalnym i zindywidualizowanym projektem. Omawiane są zagadnienia związane z metodologią i technikami strzyżeń oraz właściwym oszacowaniem sekcji niełączonych, a także pracą z trudnymi kształtami głowy, bliznami i brakiem włosów.

  Blok 2
  Prezentacja strzyżeń

  Jest to tzw. część demo, podczas której trener pokazuje omówione wcześniej zagadnienia teoretyczne.

  Blok 3
  Warsztaty

  W trakcie tej części uczestnicy szkolenia samodzielnie wykonują strzyżenia w oparciu o metodologię Vidal Sassoon. Podczas każdego strzyżenia obecny jest trener, który na bieżąco koryguje prawidłowy przebieg i rezultat strzyżenia.

  Dlaczego warto wybrać to szkolenie?

  1.

  Pracujemy w małych, kameralnych grupach. Stawiamy na jakość, a
  nie na ilość!

  2.

  Indywidualnie dopracowujemy harmonogram szkolenia. Potrzeby salonu zawsze mają priorytet!

  3.

  Przyjeżdżamy w ustalonym czasie do salonu fryzjerskiego, w którym mam przeprowadzić szkolenie.

  4.

  Koncentrujemy się na rozwinięciu umiejętności stosowania różnorodnych technik strzyżeń na wszystkich długościach włosów: krótkich, średnich i długich.

  5.

  Przekazujemy wiedzę w oparciu o filozofię i metodologię Vidal Sassoon, brytyjskiego mistrza nożyczek.

  6.

  Gwarantujemy podniesienie standardu pracy całego zespołu oraz wyróżnienie się salonu na rynku. Precyzja, czystość i jakość są niezawodne!

  Program szkolenia

  1 ETAP
  (…)

  Czy chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniu i porozmawiać o dofinansowaniu?

  Kto prowadzi szkolenie?

  Szkolenie prowadza nasi trenerzy Ania i Piotr.

  Dobrawa Piękos-Szymańska

  Ukończyła szkolenie i przez osiem lat pracowała jako instruktor w Akademii Vidal Sassoon w Londynie. Teraz przekazuje tę wiedzę wzbogaconą o swoje techniki na szkoleniach i kursach w Warszawie w DOBRAWA House of Hair Education. Przez 19 lat przeszkoliła ponad 2 tysiące uczestników.
  Jest prekursorką nowego podejścia do fryzjerstwa. Świadomego i prestiżowego, w którym fryzjer odpowiada za kształtowanie wizerunku drugiej osoby. Dla uczestników szkoleń jest merytorycznym oraz emocjonalnym wsparciem. Jest ich mentorem. Dlatego wielu z nich nabiera wiary w siebie i realizuje swoje marzenia, a także sięga po więcej w tym zawodzie.
  Czesała takie gwiazdy jak: Keanu Reeves, Keira Knightely, Sienna Miller, Mila Jovovich oraz m.in.: Agnieszkę Woźniak-Starak, Joannę Koroniewską, Beatę Kozidrak, Dodę i Kayah. Odpowiadała za fryzury programu Goka Wana pt.: ‘Stylowe rewolucje”, a także sama była prowadzącą program w telewizji TVN pt.: „Pogotowie fryzjerskie”.
  Fascynuje ją fryzjerstwo według metodologii Vidal Sassoon, bo jest w nim element bryły, geometrii, a ona od dziecka wychowywała się przy desce kreślarskiej taty architekta.
  Za swoją misję uważa edukowanie i wspieranie ludzi w poszukiwaniu i doskonaleniu ich fryzjerskiego talentu. Zawsze musi mieć ze sobą nożyczki i grzebień.

  Opinie o szkoleniu

  Terminy szkoleń

  data rozpoczcia data zakończenia miejsce sprawdzić czy są wolne miejsca
  01-09-2021 28-02-2022 Warszawa ZAMÓW ROZMOWĘ


   Jesteś zainteresowana/y naszym szkoleniem? Zostaw swój numer poniżej. Oddzwonię do Ciebie.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobrawa Piękos-Szymańska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług

   Monika Białek
   Manager

   phone-icon 534 132 401

   [country country-name] [continent_code continent_code-name]

   Miejsce szkolenia

   Education by Dobrawa

   ul. Tamka 16 lok.11
   00-349 Warszawa

   Dodatkowe informacje

   Godziny szkolenia

   10:00 – 18:00

   Przerwy

   W trakcie szkolenia przewidziane są krótkie przerwy na kawę i jedna dłuższa lunchowa (we własnym zakresie).

   Pomoc

   Do Waszej dyspozycji jest też Ania, która służy pomocą, we wszystkich kwestiach związanych ze szkoleniem.

   adres mailowy: recepcja@dhoh.pl

   tel.: 690 799 788

   Narzędzia

   Pamiętaj, aby w salonie przygotować nożyczki, grzebień, płaską szczotkę, klipsy do włosów oraz suszarkę dla każdego uczestnika szkolenia salonowego.

   ID: 1851518

   back-to-top-icon