Skontaktuj się z nami: 690 799 788

Step By Step CUT

Pakiet EDUKACYJNY

Uwaga! Szkolenie na wyciągnięcie ręki!

To program treningowy dedykowany wszystkim tym, którzy czują potrzebę doskonalenia swojej sztuki fryzjerskiej w zakresie strzyżeń. Nie tracąc czasu na dojazd na szkolenie.

Każdy uczestnik – w dowolnym czasie ma możliwość wytrenowania wybranego przez siebie wariantu strzyżeń i fryzur pracując z materiałem krok po kroku. Przygotowany materiał to -„Zero Presji czasu – pełen komfort pracy- przejrzyście przedstawione etapy działania i gwarantowany efekt finalny”.

Sam decydujesz od czego chciałabyś zacząć swoją przygodę doskonalenia warsztatu fryzjerskiego. Jaka długość włosa jest dla Ciebie inspiracją, tajemnicą czy wyzwaniem.

Jeżeli wykupiłeś już dostęp do kursu przejdź do Panelu użytkownika

Cut Long

DŁUGIE nie znaczy nudne!
Oto 3 pomysły na piękną fryzurę dla Klientek z długimi włosami, dającą Ci możliwość zaproponowania pewnej ewolucji fryzury Klientki, umiejętność przekonania do utrzymania lub zmienienia fryzury u klientek silnie związanych z długością włosów.

Cut Long

Pakiet 3 fryzur

30 dni dostępu

368 zł brutto

Cut Long

Fryzura I

30 dni dostępu

122 zł brutto

Cut Long

Fryzura II

30 dni dostępu

122 zł brutto

Cut Long

Fryzura III

30 dni dostępu

122 zł brutto

Cut Mid

ŚREDNIE – BOB w 3 odsłonach.
Dopasowany do indywidualnego stylu, osobowości oraz potrzeb klienta. Każda z nas jest inna i potrzebuje odczuć zmianę pomimo utrzymania formy bob’a. Vidal Sassoon dopracowała warianty tej fryzury do perfekcji – warto skorzystać z tej wiedzy, aby zaimponować swoją pracą i kreatywnością!

Cut Short

KRÓTKIE fryzury cały czas są w modzie.
3 perfekcyjne, kobiece cięcia. Kobieca linia wymaga precyzji i finezji. Każdy niuans czy błąd jest widoczny gołym okiem. Fryzura w 3 różnych odsłonach nigdy nie będzie nudna.

Cut Mix

3 fryzury – różne długości włosów.
1 x krótkie, 1 x średnie, 1 x długie. To pakiet dedykowany fryzjerom, którzy w ramach tylko jednej główki chcą przetrenować 3 precyzyjne fryzury na różnych długościach włosów. Każda z fryzur krok po kroku uczy tajników precyzyjnego strzyżenia. Kadr po kadrze będziesz mógł wypracować detale fryzury. To też możliwość zaproponowania klientowi swojej fryzjerskiej wizji – ewolucji zmiany fryzury, a jednocześnie forma zbudowania lojalnej relacji długodystansowej z klientem.

Mega Cut Box

3 x 3 – maksimum możliwości.
To wachlarz 9 wariantów fryzur dostępnych w jednym pakiecie. To najbardziej złożony program edukacyjny dający bardzo szeroki zakres możliwości rozwoju umiejętności fryzjerskich w zakresie strzyżeń. To wejście do Świata Precyzyjnych Strzyżeń w oparciu o filozofię VIDAL SASSOON. W ramach matrycy złożonej z 9 ikon sam wybierasz, nad którą fryzurą w ramach długich – średnich czy krótkich włosów chcesz popracować w wolnym czasie. Wybierając dany wariant jesteś w Świecie Step by Step CUT wykonania danej fryzury i doskonalisz jej proces strzyżenia w swoim indywidualnym tempie. Każdy krok jest przedstawiony i opisany, tak abyś nie miała żadnych wątpliwości jego wykonania.

Zadzwoń i zapytaj o szczegółowe informacje pod nr telefonu 501 225 388

 

    Porozmawiaj ze specjalistą. Zostaw swój numer telefonu, skontaktuję się z Tobą i dopasuje szkolenie do Twoich potrzeb.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobrawa Piękos-Szymańska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług

    Holler Box