Aktualności

KONGRES BIZNESHAIR.PL

19 lutego 2024

Wypalenie Zawodowe w Zawodzie Fryzjera

W czasach dynamicznych zmian, intensywnego tempa pracy i wielu oczekiwań ze strony klientów, ryzyko wypalenia zawodowego w branży fryzjerskiej wzrasta. Na naszym Kongresie Biznesowym dla Fryzjerów poświęcimy specjalną uwagę temu zagadnieniu, oferując wgląd w czynniki przyczyniające się do wypalenia zawodowego oraz strategie jego zapobiegania.

Social Media jako Narzędzie do Zdobycia Klientów

W obecnych czasach skuteczne wykorzystanie mediów społecznościowych to klucz do sukcesu. Na Kongresie omówimy, jak efektywnie zdobywać klientów poprzez platformy społecznościowe i budować trwałe relacje online.

Chemia Produktu w Praktyce

Przyjrzymy się chemii produktu, a prelegenci podzielą się tajnikami łączenia produktów, by osiągać idealne koloryzacje bez nadmiernego użycia substancji. To nieoceniona wiedza dla każdego fryzjera.

Rozwój Marki Własnej

Dowiesz się, jak skutecznie budować markę własną, wyróżnić się na rynku i przyciągnąć klientów. Prelegenci podzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi strategii marketingowych i sposobów promocji.

„Lider z Nożyczkami”

Dowiesz się, jak doskonalić swoje umiejętności menedżerskie, by być liderem w zespole fryzjerskim. Wystąpienia skoncentrują się na aspektach zarządzania, motywacji zespołu i osiąganiu sukcesów w branży fryzjerskiej.

Sposoby na Odsprzedaż Produktów

Poznasz skuteczne metody promocji i sprzedaży produktów w salonie, nie wymagające nachalnego namawiania klientów. Dzięki temu zwiększysz rentowność swojego biznesu.

Koszty Prowadzenia Firmy

Ważnym aspektem prowadzenia salonu fryzjerskiego są koszty. Na Kongresie omówimy, jak wyliczać koszty usług, aby utrzymać rentowność firmy. Ile aspektów składa się na finalną wycenę.

back-to-top-icon