Życie z pasją

T

 ytuł

Na każdy z naszych kursów jest możliwe dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Jak zdobyć dofinansowanie? Komu są przyznawane środki? I czym właściwie jest KFS? Tego wszystkiego i o wiele więcej dowiecie się z filmiku, który dla was nagraliśmy

1.PUP

Skontaktuj się z Powiatowym Urzędem Pracy właściwym ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności, aby uzyskać informację na temat daty składania wniosków oraz dostępności środków.

2.Wniosek

Pobierz wniosek o dofinasowanie ze strony swojego Powiatowego Urzędu Pracy.

3.Wybór szkolenia

Skontaktuj się z naszą akademią, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie szkolenie i przygotujemy ofertą szkoleniową.

4.Przygotowanie i złożenie dokumentacji w PUP

Złóż wniosek o dofinasowanie wraz z ofertą szkoleniową, którą dla Ciebie przygotowaliśmy do Powiatowego Urzędu Pracy w terminie wcześniej wskazanym.

5.Akceptacja wniosku

Po zatwierdzeniu wcześniej złożonego wniosku, podpisz umowę o dofinasowanie z Powiatowym Urzędem Pracy.

6.Szkolenie w Dobrawa House of Hair Education

Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić swoje uczestnictwo w szkoleniu.

Akademia Szkoleniowa Dobrawa House of HaiR Education wpisana jest to Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy pod nr 2.14/00399/2019. W związku z powyższym, uczestnicy szkoleń fryzjerskich mogą starać się o dofinasowanie od 80% do 100% ceny szkolenia w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).
O dofinasowanie na szkolenia w ramach KFS, mogą ubiegać się pracodawcy jak i pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę. W celu uzyskania dofinansowania, pracodawca musi złożyć odpowiedni wniosek do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności.

Potrzebujesz więcej informacji?