Szkolenie: Amator Training

Nie musisz być fryzjerem, aby uczyć się od profesjonalistów!

Zapraszamy na szkolenie dla amatorów i miłośników fryzjerstwa. Dzięki nam zdobędziesz niezbędne fryzjerskie umiejętności!

Poznaj różne formy finansowania tego szkolenia!

Zamów rozmowę

Poznaj więcej informacji na temat szkolenia

Dowiedz się więcej

Opis szkolenia:

Szkolenie „Amator Training” to intensywne czterodniowe szkolenie w bardzo małej grupie (max. 6 uczestników). Jego celem jest propagowanie idei „strzyżenia bez tajemnic” i zachęcenie amatorów fryzjerstwa do szerszego zainteresowania się dziedziną strzyżeń. Podczas intensywnego szkolenia przekazujemy merytoryczną wiedzę w sposób przejrzysty i kompleksowy, wyjaśnimy logikę strzyżeń włosów długich, średnich i krótkich, i w końcu uczymy, jak w szybki i skuteczny sposób wykonać profesjonalnie wybrane strzyżenia. Naszym celem jest także zachęcenie uczestników do stosowania filozofii i technik Vidal Sassoon na co dzień.

Dla kogo jest szkolenie?

 • Nauczymy Cię unikalnej metody strzyżenia włosów według filozofii Vidal Sassoon.
 • Wyjaśnimy wszelkie niejasności i rozwiejemy wątpliwości dotyczące pozycji palców, dłoni i ciała.
 • Będziesz miał możliwość przećwiczenia strzyżeń, zarówno na główkach treningowych, jak i na żywych modelkach. Wiem, jak bardzo jest to potrzebne!
 • W ciągu 32 godzin warsztatów, skupiających się na precyzji i poprawności wykonania fryzur, nabierzesz pewności siebie i odwagi w strzyżeniach.
 • Na każdym etapie ćwiczeń trenerzy stale czuwają nad prawidłowym wykonywaniem zadania.

Kto skorzysta na szkoleniu najbardziej? Czego się nauczysz?

 • Osoby bez fryzjerskiego doświadczenia, które lubią bawić się włosami
  chciałyby poznać podstawy modelowania i strzyżenia, dzięki którym nabiorą odwagi i pewności siebie, co pozwoli im na rozwijanie fryzjerskiej pasji.
 • Domowi amatorzy fryzjerstwa
  dzięki warsztatom praktycznym na główkach oraz modelach nauczą się prawidłowych techniki strzyżenia według metodologii Vidal Sassoon i zaskoczą domowników nowymi umiejętnościami.
 • Każdy, kto nie boi obcinać się włosów
  chciałby zrozumieć logikę i sekrety precyzyjnego fryzjerstwa. Udoskonalić i poszerzyć techniki strzyżenia. Ćwicząc na modelach, zdobędzie umiejętności projektowania fryzur według metodologii Vidal Sassoon.
Poznaj różne formy finansowania tego szkolenia! Kliknij poniższy przycisk i zostaw namiary do siebie. Odezwiemy się w ciągu 2-3h. Do usłyszenia.
Zamów rozmowę


  Jesteś zainteresowana/y naszym szkoleniem? Zostaw swój numer poniżej. Oddzwonię do Ciebie.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobrawa Piękos-Szymańska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług

  Monika Białek
  Manager

  phone-icon 534 132 401

  [country country-name] [continent_code continent_code-name]

  Najbliższy termin szkolenia
  Art&Cut

  GDZIE?

  Warszawa

  LICZBA MIEJSC?

  Sprawdzić czy są wolne miejsca.
  Zamów rozmowę

  CENA

  …zł netto
  +23%VAT

  Poznaj różne formy finansowania tego szkolenia! Kliknij poniższy przycisk i zostaw namiary do siebie. Odezwiemy się w ciągu 2-3h. Do usłyszenia.

  Zamów rozmowę

  Jak wygląda szkolenie?

  Blok 1
  teoria

  Omawiamy wszystkie zagadnienia związane z filozofią strzyżeń Vidal Sassoon. Uczymy zależności między kształtem głowy, owalem twarzy, a rodzajem włosa. Wyjaśniamy, jak strzyżenie staje się unikalnym i zindywidualizowanym projektem.

  Blok 2
  prezentacja strzyżeń

  W tej części, czyli tzw. demo, uczymy zastosowania teorii w praktyce. Jest to etap, kiedy trener pokazuje, jak modelować i strzyc włosy.

  Blok 3
  praca w domu

  Po dwóch dniach szkolenia uczestnik zabiera główkę treningową do domu i musi wykonać ćwiczenie zadane przez trenera.

  Blok 4
  warsztaty

  Uczestnicy szkolenia stosują zdobytą wiedzę w praktyce – samodzielnie modelują i obcinają włosy na główkach treningowych, a następnie na modelkach. Przy każdym strzyżeniu obecny jest trener, żeby na bieżąco weryfikować wykonanie projektu.

  Dlaczego warto wybrać to szkolenie?

  1.

  Pracujemy w małych, sześcioosobowych grupach. I to się sprawdza!

  2.

  Przekazujemy wiedzę w oparciu o filozofię i metodologię Vidal Sassoon, brytyjskiego mistrza nożyczek.

  3.

  Od postaw nauczymy Cię, jak prawidłowo trzymać nożyczki, szczotkę czy prostownicę. Wyjaśnimy też, jak utrzymać właściwą pozycję ciała podczas strzyżenia.

  4.

  W przejrzysty sposób wytłumaczymy zasady i logikę strzyżeń.

  5.

  Podczas 40 godzin warsztatów przećwiczysz również strzyżenia na główkach treningowych i modelkach, skupiając się na precyzji i poprawności wykonania fryzury.

  6.

  Dzięki nam nabierzesz pewności siebie i odwagi w strzyżeniach.

  Program szkolenia

  Dzień 1

  Dzień 2

  Czy chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniu i porozmawiać o dofinansowaniu?

  Kto prowadzi szkolenie?

  Aneta Krauska i
  Piotr Ślęzak

  Ukończyła szkolenie i przez osiem lat pracowała jako instruktor w Akademii Vidal Sassoon w Londynie. Teraz przekazuje tę wiedzę wzbogaconą o swoje techniki na szkoleniach i kursach w Warszawie w DOBRAWA House of Hair Education. Przez 19 lat przeszkoliła ponad 2 tysiące uczestników.
  Jest prekursorką nowego podejścia do fryzjerstwa. Świadomego i prestiżowego, w którym fryzjer odpowiada za kształtowanie wizerunku drugiej osoby. Dla uczestników szkoleń jest merytorycznym oraz emocjonalnym wsparciem. Jest ich mentorem. Dlatego wielu z nich nabiera wiary w siebie i realizuje swoje marzenia, a także sięga po więcej w tym zawodzie.
  Czesała takie gwiazdy jak: Keanu Reeves, Keira Knightely, Sienna Miller, Mila Jovovich oraz m.in.: Agnieszkę Woźniak-Starak, Joannę Koroniewską, Beatę Kozidrak, Dodę i Kayah. Odpowiadała za fryzury programu Goka Wana pt.: ‘Stylowe rewolucje”, a także sama była prowadzącą program w telewizji TVN pt.: „Pogotowie fryzjerskie”.
  Fascynuje ją fryzjerstwo według metodologii Vidal Sassoon, bo jest w nim element bryły, geometrii, a ona od dziecka wychowywała się przy desce kreślarskiej taty architekta.
  Za swoją misję uważa edukowanie i wspieranie ludzi w poszukiwaniu i doskonaleniu ich fryzjerskiego talentu. Zawsze musi mieć ze sobą nożyczki i grzebień.

  Opinie o szkoleniu

  Terminy szkoleń

  data rozpoczciadata zakończeniamiejscesprawdzić czy są wolne miejsca


   Jesteś zainteresowana/y naszym szkoleniem? Zostaw swój numer poniżej. Oddzwonię do Ciebie.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobrawa Piękos-Szymańska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług

   Monika Białek
   Manager

   phone-icon 534 132 401

   [country country-name] [continent_code continent_code-name]

   Miejsce szkolenia

   DOBRAWA HOUSE OF HAIR EDUCATION

   ul. Tamka 16 lok.12
   00-349 Warszawa

   Dodatkowe informacje

   Godziny szkolenia

   10:00 – 18:00

   Przerwy

   W trakcie szkolenia przewidziane są krótkie przerwy na kawę i jedna dłuższa lunchowa (we własnym zakresie).

   Pomoc

   Do Waszej dyspozycji jest też Ania, która służy pomocą, we wszystkich kwestiach związanych ze szkoleniem.

   adres mailowy: recepcja@dhoh.pl

   tel.: 690 799 788

   Narzędzia

   Pamiętaj, aby zabrać ze sobą nożyczki, grzebień, płaską szczotkę, klipsy do włosów oraz suszarkę. To są niezbędne narzędzia, aby uczestniczyć w zajęciach praktycznych na każdym etapie szkolenia.

   ID: 1851518

   back-to-top-icon