Dobrawa_fot

Dobrawa Piękos-Szymańska

Współwłaściciel i Dyrektor kreatywny D&D HaiR, współwłaściciel Akademii szkoleniowej Dobrawa House of HaiR Education. Projektantka fryzur, Stylistka światowego formatu. Była Trener, na świat oraz Wykładowca stylizacji fryzur w Akademii Vidal Sassoon w Londynie, Ekspert ds. szkoleń firmy JBS Kisielewski Turos Kisielewski (Goldwell). Pracowała z takimi sławami jak Gwen Stefani, Mila Jovovich, Keanu Reeves. Od 10 lat konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę w Polsce i realizuje pasję jaką jest stylizacja fryzur, propagując filozofię wysokiej jakości pracy i ustanawiając nowe standardy współpracy z Klientami. Stylista fryzur wielu sesji zdjęciowych dla znanych czasopism oraz pokazów mody. Stylista i autor wielu znanych metamorfoz w programach telewizyjnych. Jako jedyny instruktor w Polsce, prowadzi cieszące się na rynku uznaniem szkolenia fryzjerskie oparte na metodologii Vidal Sassoon.

Daria_fot

Daria Cieplak

Ekonomista, Ekspert ds. polityki personalnej, współwłaściciel i dyrektor zarządzający w Atelier „Dobrawa House of Hair” oraz Akademii szkoleniowej Dobrawa House of HaiR Education. Od lat związana z biznesem i działalnością operacyjną oraz polityką personalną w dużych międzynarodowych korporacjach. Zdobywała doświadczenie w kraju i za granicą, w tym na stanowiskach menedżerskich w obszarze sprzedaży B2B, B2C, zarządzania zespołami sprzedażowymi w różnych branżach. W ostatnich latach była związana ze światowym liderem z branży doradztwa personalnego, gdzie początkowo zarządzała zespołami sprzedażowymi, rozwijając biznes, w tym nowe oddziały firmy oraz dbając o efektywność procesów, a następnie zajmowała stanowisko HR Managera na Polskę. Rekrutowała, budowała zespoły zarówno sprzedażowe, administracyjne jak i specjalistyczne. Kreowała i wdrażała rozwiązania HR oraz założenia polityki personalnej, tworząc przyjazne i rozwojowe środowisko pracy. Pracuje jako Ekspert zewnętrzny z firmami różnych rozmiarów i z różnych branż, „uleczając” ich sytuację, wydobywając potencjał, wskazując perspektywy na przyszłość tym samym umożliwiając efektywne ich działanie i rozwój. Trener sprzedaży, Coach. W spółkach odpowiada za całokształt zagadnień biznesowych.

Rafał_fot

Rafał Krajewski

Znany i ceniony na rynku Stylista fryzur. Ambasador jedynej na świecie marki z mianem luksusowa – Moroccanoil, główny Education Manager w firmie JBS Optima/Moroccanoil w Polsce. Jako jedyny Polak znalazł się w gronie międzynarodowej kadry instruktorskiej brandu. Zdobywca licznych tytułów mistrzowskich. Absolwent prestiżowej Akademii Tony& Guy w Londynie. Konsekwentnie wprowadza innowacyjne spojrzenie na świat fryzjerstwa oraz trendy w modzie. Od wielu lat z powodzeniem współpracuje z międzynarodową Klientelą, korpusem dyplomatycznym na terenie kraju, gwiazdami showbiznesu, stylizuje pokazy mody i sesje zdjęciowe. Jest Stylistą najpopularniejszych Fashion weeks na świecie. Stylista stawiający na artyzm, innowacyjną sztukę użytkową oraz solidne podstawy rzemiosła.